Zahradní domky, nářaďové domky, stánky, dřevěné chaty, pergoly, garážová stání, garáže:

Jsme přímo výrobci v oblasti dřevovýroby

Naše firma existuje již od roku 1999. Zabýváme se výrobou a montáží zahradních domů a chat, v podobě nezateplených i zateplených staveb.

Naše výrobky, tzn. zahradní domky, zahradní chatky, prodejní stánky, altány, garážová stání, přístřešky, pergoly, dětská hřiště (skluzavky, houpačky, pískoviště) i zahradní nábytek jsou v dnešní době nedílnou součástí našeho života. Najdeme je všude – na zahradách rodinných domků, na chatách, chalupách i na zahrádkách různých restaurací.

Zahradní domky naší výroby pokrývají celé spektrum rozměrů i typů. Najdeme zde malé nářaďové domky pro potřeby kutilů, aby si měli kam odložit své nářadí, najdeme zde zahradní domky větší, které jsou vhodné pro zahrádkáře, kteří si zde chtějí odpočinout po náročné práci na zahrádce, najdeme zde větší dřevěné domky, vhodné k běžnému přebývání na zahradách, chaty obytné, kde můžete trávit celé víkendy i dovolené s celou rodinou. Všechny domky mohou mít přístřešky, vhodné pro uskladnění dřeva nebo pro posezení ve stínu. Všechny zahradní domky lze na přání našich zákazníků zateplit.

Naše zahradní domky jsou rámového provedení. Jejich základním dílem je podlaha, sestavena podle velikosti zahradního domku z jednoho nebo více dílů. Tvoří je podlahová prkna, silná 24 mm, spojená na pero a drážku. Jsou přibitá na podlahové trámky 60 x 40 mm, které tvoří odvětrávaný prostor mezi podkladem a vlastním domkem. Stěnu tvoří šroubovaný rám z KVH hranolků 60x40 mm (na přání zákazníků je možno dodat KVH hranolky 60x60 mm), na něž jsou z venkovní strany připevněny oboustranné palubky o síle 15 mm. Stěny jsou pevně sešroubovány k podlaze i mezi sebou a zahradní domky tak jako celek tvoří velmi tuhou konstrukci v porovnání s chatkami tvořenými palubkami o tloušťce 28 mm zasazovanými do sebe, tzv. křížový spoj. Výška stěn našich domků je standardně 2 metry, pro zateplené zahradní domky však doporučujeme výšku stěny 220 cm.

Zahradní domky se staví na betonový základ, betonové dlaždice nebo zemní vruty.

Střecha zahradních domků je řešena vazníky a palubkovými panely. Jako střešní krytinu Vám můžeme nabídnout položení pískované lepenky nebo asfaltového šindele.

Zahradní domky mají dveře buď standardního provedení (rám z OSB pobitý palubkami) nebo lze použít klasické vchodové dveře včetně obložkové zárubně – za příplatek. Dveře domků nabízíme v rozměrech 70, 80, 90 cm x 196 cm. Není problémem objednat si i dveře dvoukřídlé. Nezateplené zahradní domky jsou osazeny rámem bez skla. Zateplené zahradní domky mají v ceně otevírací okna 70 x 70 cm (nebo 70 x 90 cm) s dvojitým sklem. Na požádání lze tyto okna zabudovat i do domků nezateplených.

Zateplené zahradní domky vycházejí z domků nezateplených. Stěna je tvořena rámem, na nějž jsou palubky připevněny z venkovní i vnitřní strany. Prostor mezi palubkami je vyplněn tepelnou izolací tloušťky 4 cm, parotěsnou a paropropustnou fólií. Takto odizolovány jsou stěny a strop, odizolování podlahy není nutné, na požádání zákazníka je však možné ji provést.

Zahradní domky vyrábíme také dle požadavků zákazníka. Lze si zvolit rozměry domku, umístění dveří a oken včetně jejich velikosti. Zákazník si také může zvolit tloušťku palubek i hranolků tvořících rám stěny domku. Všechny zahradní domky mohou na přání zákazníků být doplněny o terasu nebo boční i čelní přesahy střech – využití jako přístřešek pro sezení i uskladnění materiálu. Do domku je možné zhotovit vnitřní příčky nebo boční přístavek na nářadí, WC atd.

 

Běžné platební podmínky 

Objednatel uhradí na základě zálohových faktur a konečné faktury:

 • Zboží objednané ze stávajícího sortimentu (zahradní domky, garáže, garážová stání, pergoly,pokladny,zastávky,prodejní stánky,domky na nářadí)
  Objednatel uhradí:
 • Hotově po ukončení montáže,či předání stavby v daném místě.(Standardní forma úhrady)
 • Převodem na účet firmy Martin Belšan - zahradní domky, po montáží a podepsání předávacího protokolu v místě stavby.
 • Zboží vyráběného na zakázku a nevztahujícího se na základní sortiment (zahradní domky, atypické stavby, rekreační chaty, garáže, garážová stání, pergoly,pokladny,zastávky,prodejní stánky,domky na nářadí)
  Objednatel uhradí:
 • zálohová faktura: 50% celkové ceny - splatná při objednání zboží
 • doplatková faktura: 50% celkové ceny - splatná do 14 dnů po dodání nebo po montáži.

Na vyžádání lze platit na základě zálohové faktury předem. Zboží bude expedováno po zaplacení zboží. Obce, mateřské a základní školy zřizované obcí můžou platit na fakturu se splatností do 14 dnů po montáži. Pokud chcete platit převodem, tak to prosím uveďte do poznámky v objednávce.

 

Výběr a objednávání zboží

 • Objednávky přijímáme písemnou formou (poštou nebo e-mail) nebo prostřednictvím objednávkového formuláře. Jakákoliv výše zmíněná forma objednávky je závazná. Objednavatel je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky (tj. určení způsobu dodání, doručovací adresa, adresa montáže, fakturační údaje,kontaktní údaje atd.) Obchodovat a uzavírat kupní smlouvu prostřednictvím prostředků komunikace na dálku mohou pouze osoby, které jsou k těmto právním úkonům způsobilé. Objednávka objednavatele je závazná pro obě strany okamžikem jejího potvrzení prodávajícím.
 • Celková cena objednávky včetně daně z přidané hodnoty je zobrazena v řádku Cena celkem.
 • Dále uživatel vyplní identifikační údaje, kterými jsou:
 • Jméno a příjmení
 • Ulice a číslo popisné
 • Město
 • Poštovní směrovací číslo (PSČ)
 • Mobilní telefon
 • Kontaktní e-mailová adresa

 

Doprava zboží

 • Doprava je sjednávána s objednavatelem dle povahy a rozsahu objednávky. V rámci poskytovaných služeb zajišťuje prodávající dopravu k objednavateli těmito způsoby: - vlastní doprava,smluvní přepravci (Top Trans, Česká pošta, atd.) nebo můžete využít našich dopravní služby. Přesný termín dodání nebo montáže je objednavateli předem oznámen.
 • Dodací lhůta je závislá na objednaném množství a druhu zboží. Běžný termín dodání dřevostaveb se pohybuje okolo 3 až 4 týdnů v závislosti na vytíženosti dopravy a montáží. V případě, kdy z nějakých příčin není možné tento termín dodržet, budete informováni elektronickou poštou nebo telefonicky. Termín dodání se počítá od objednání nebo zaplacení zálohy. V případě objednání i nátěrů nebo impregnace dřevostavby se může termín dodání prodloužit.
 • Zboží je voženo silničními motorovými vozidly s přívěsem nebo nákladním vozidlem do 5t. Cena dopravy v objednávce platí pouze pro dopravu po zpevněné komunikaci. Dodání zboží po nezpevněné komunikaci může být dopravcem odmítnuto. Kupující musí Prodávajícího informovat, že dodání je po nezpevněné komunikaci. Veškeré škody způsobené jízdě po nezpevněné komunikaci jsou na vrub Kupujícího (doprava, uskladnění, čekání, ...). Kupující si při dopravě,bez montáže musí zajistit pracovní sílu, přiměřeně k velikosti a hmotnosti stavby, která pomůže řidiči složit náklad z auta, pokud tak nebylo dohodnuto s Prodávajícím jinak. Materiál se skládá z auta ručně.
 • Odstoupení od smlouvy
 • V případě odstoupení od závazné objednávky Kupujícím je Prodávající oprávněn účtovat Kupujícímu na pokrytí svých nákladů spojených s výrobou, dopravou a montáží smluvní pokutu ve výši až 50% kupní ceny zboží.

 

Milenovice 83 - bývalý areál ZD
398 11
Protivín

IČ: 07826966
info@belsan.cz

V případě dotazů a připomínek volejte na čísla telefeonní číslo - 606 635 930